Čertík Bertík

Cena na vyžiadanie

Katalógové číslo: CBR-001 Kategória:

Popis

Čertík Bertík je ľahko prístupný prvok vyrobený z odolného odbeleného agátového dreva, ktorý kombinuje dvojúrovňovú podlahu, so schodíkmi a so šmýkačkou. Pod hornou podlahou sa nachádza pre deti skrýša (bunker). Celý objekt je prekrytý strieškou.

Výhodou tohto prvku je, že výška podlahy od zeme tu nepresahuje 1m a preto z hľadiska európskych bezpečnostných noriem nie je potrebné vybudovanie tlmiacej dopadovej zóny.

Agátové drevo je tvrdšie ako dubové a je aj odolnejšie voči poveternostným podmienkam. Na rozdiel od lacného smrekového dreva odbelené agátové drevo nevytvára triesky a v exteriéri vydrží až 10 X dlhšie. Na základe našich mnohoročných skúseností s prácou s agátovým drevom používame na spájanie len kvalitný nerezový spojovací materiál. Predchádzame tým tomu, aby zo spojov po niekoľkých rokoch začala vytekať hrdza alebo sa spoj zlomil, čo sa môže ľahko stať pri používaní „len“ galvanicky ošetreného alebo pozinkovaného spojovacieho materiálu. Z našej skúsenosti vieme, že iný ako nerezový spojovací materiál v agátovom dreve dlho nevydrží.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 900 kg
Rozmery 300 × 400 × 350 cm
Dopadová plocha

Potrebná plocha

Veková kategória

Výška pádu