Country Gitara

Cena na vyžiadanie

Katalógové číslo: 1.1.4 Kategória:

Popis

  • Veková kategória: 4 – 12
  • Maximálny počet používateľov: 30
  • Rozmery produktu: 12 x 1.9 x 3.2 m
  • Potrebná plocha: 15 x 4.9 m
  • Výška pádu: 1.5 m
  • Dopadová plocha: 50 2
  • Hmotnosť: cca 1300 kg

Tématicky zamerané detské ihrisko s domčekom vo vnútri a lavičkami, lezecká sieť s rozmermi 1.5 x 1.5  a veľkosťou oka 30 x 30 cm, maľovaná mapa sveta, tri laminátové šmýkačky s výškou 1.5 m (na požiadanie môžu byť použité nerezové šmýkačky s doplatkom)

Country Gitara patrí medzi unikátne výtvory postavené z kvalitného odbeleného agátového dreva a je tematicky vhodná do prostredia, ktoré má k hudbe blízko (napríklad country kluby, základné umelecké školy, plážové bary, reštaurácie, miesta koncertov a pod.).

Lanové prvky v dizajne gitarových strún preveria lezecké schopnosti tých zručnejších a verte, že tí najmenší budú nadšení z unikátnej 3-šmýkačky. Takú veru nenájdete na hocakom ihrisku! Nechýba ani „mapa sveta“ s napodobeninou ladiacich strunových kolíkov, pretože tak, ako mapa, aj hudba spája všetky krajiny sveta.

Už chýba len jedno – aby gitara začala aj sama hrať…

Agátové drevo je tvrdšie ako dubové a je aj odolnejšie voči poveternostným podmienkam. Na rozdiel od lacného smrekového dreva odbelené agátové drevo nevytvára triesky a v exteriéri vydrží až 10 X dlhšie. Na základe našich mnohoročných skúseností s prácou s agátovým drevom používame na spájanie len kvalitný nerezový spojovací materiál. Predchádzame tým tomu, aby zo spojov po niekoľkých rokoch začala vytekať hrdza alebo sa spoj zlomil, čo sa môže ľahko stať pri používaní „len“ galvanicky ošetreného alebo pozinkovaného spojovacieho materiálu. Z našej skúsenosti vieme, že iný ako nerezový spojovací materiál v agátovom dreve dlho nevydrží.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1300 kg