Gumový zatrávňovač – 23mm (čierny) – ODPORÚČAME!!!

Cena na vyžiadanie

Dostupné na objednávku
Katalógové číslo: GMM-012-1 Kategória:

Popis

Nemáte radi pod hojdačkami a v okolí herných prvkov udupanú hlinu alebo blato? Potrebujete zatrávniť plochu tak aby sa na nej mohli bezpečne hrať deti?

Ak výška pádu nepresahuje 1m, ako dopadová plocha podľa noriem síce postačuje trávnik, avšak v praxi dochádza k vyšliapaniu prirodzenej trávy napr. pod hojdačkami, pri vstupe / výstupe jednotlivých herných prvkov, pri výstupe zo šmýkačiek atď. Na uvedených miestach prirodzený trávnik pomerne rýchlo prestane existovať a tieto miesta následne prestanú spĺňať podmienky určené v EN 1177, čo môže byť vytknuté pri pravidelnej kontrole ihriska. Navyše tvorí sa tam blato, ktoré deti následne roznášajú do okolia.

Obzvlášť to platí pre ihriská v materských škôlkach, školách, hoteloch… blato deti roznášajú blato dovnútra objektov a spôsobuje nepríjemné starosti, ktoré nechcete mať. Priplatiť si za gumovú zatrávňovaciu rohož v takýchto objektoch určite stojí za to.

Ponúkame gumový zatrávňovač ako modernú alternatívu k vytvoreniu spevnenej trávnatej plochy do záhrady ale aj na detské ihrisko. Uvedená cena je za 1 m2.

Rozmery plátov: 1,50 m x 1 m, hrúbka 22mm.

  • Na ochranu trávy pri vysoko frekventovaných hracích zariadeniach, napríklad šmýkačkách, hojdačkách, lanových dráhach
  • Rohože je možné položiť na existujúce trávnaté plochy a pripevniť ich pomocou čapov. Rohože sú spojené pomocou dodávaných konektorov. Tráva bude prerastať cez otvory a trávu je možné kosiť kosačkou

Minimálne objednateľné množstvo je 50 m2. Cena je za 1 m2 (pozor, 1ks rohože  má rozmer 1 x 1,5 m2 !)