Gumový zatrávňovač GRASSING

Cena na vyžiadanie

Dostupné na objednávku
Resetovať
Katalógové číslo: GMM-012 Kategória:

Popis

Nemáte radi pod hojdačkami a v okolí herných prvkov udupanú hlinu alebo blato? Potrebujete zatrávniť plochu tak aby sa na nej mohli bezpečne hrať deti?

Ak výška pádu nepresahuje 1m, ako dopadová plocha podľa noriem síce postačuje trávnik, avšak v praxi dochádza k vyšliapaniu prirodzenej trávy napr. pod hojdačkami, pri vstupe / výstupe jednotlivých herných prvkov, pri výstupe zo šmýkačiek atď. Na uvedených miestach prirodzený trávnik pomerne rýchlo prestane existovať a tieto miesta následne prestanú spĺňať podmienky určené v EN 1177, čo môže byť vytknuté pri pravidelnej kontrole ihriska. Navyše tvorí sa tam blato, ktoré deti následne roznášajú do okolia.

Obzvlášť to platí pre ihriská v materských škôlkach, školách, hoteloch… blato deti roznášajú blato dovnútra objektov a spôsobuje nepríjemné starosti, ktoré nechcete mať. Priplatiť si za gumovú zatrávňovaciu rohož v takýchto objektoch určite stojí za to.

Ponúkame gumový zatrávňovač GRASSING ako modernú a ekologickú alternatívu k vytvoreniu spevnenej trávnatej plochy do záhrady ale aj na detské ihrisko. Uvedená cena je za 1 m2. Rozmery dlažby: 500 x 1000. Štvorce sa medzi sebou spájajú pomocou krížových spojok (nie sú súčasťou dodávky).

  • Hmotnosť: 21.20 kg
  • Počet kusov na palete:
    • 45 mm – 40 ks
    • 70 mm – 25 ks

Minimálne objednateľné množstvo je 50 ks.

Ďalšie informácie

Farba

Čierna, Červená, Zelená

Hrubka

45 mm, 70 mm