Janko a Marienka + lanovka

Cena na vyžiadanie

Katalógové číslo: JML-001 Kategória:

Popis

Herná zostava Janko a Marienka je prvok, ktorý má síce vyššiu cenu, ale je jedinečným napodobením perníkovej chalúpky so všetkými detailmi. Všimnite si napríklad perníkovú strechu, na ktorej musel byť každý z približne 180-tich šindľov ručne vyrezaný, namaľovaný a ozdobený. Viete si predstaviť tie stovky hodín ľudskej práce našich stolárov? Ale tí to robia radi, pretože túto prácu milujú! Dojem znásobuje množstvo drevených dekorácií – drevené, ručne maľované farebné kvety, ručne vyrezávaný drevený havran, jednoduchý farebný rebrík. Dokonca nechýba ani lampášik pod špicom strechy, ktorý svojim svetielkom práve prilákal v lese blúdiaceho Janka a Marienku k chalúpke.

Pod perníkovou chalúpkou jej drevená klietka, v ktorej sa deti môžu autenticky vcítiť do pocitov malého Janka, keď ho tam strčila ježibaba. Súčasťou zostavy je aj šmýkačka. Za mimoriadne dôležitý prvok považujeme lanovú dráhu, ktorá umožňuje deťom pred zlou ježibabou rýchlo ujsť. Bez toho by to jednoducho nebolo ono!

Všetky drevené prvky sú vyrobené z poveternostným podmienkam odolného odbeleného agátového dreva. No uznajte, nechceli by ste sa tam s deťmi hrať tiež?

POZNÁMKA: Tento produkt je na objednávku. Do výroby bude zadaný až po jeho objednaní a zaplatení. Po objednaní produktu je potrebné počítať s dodacou lehotou 4 – 6 týždňov.

Agátové drevo je tvrdšie ako dubové a je aj odolnejšie voči poveternostným podmienkam. Na rozdiel od lacného smrekového dreva odbelené agátové drevo nevytvára triesky a v exteriéri vydrží až 10 X dlhšie. Na základe našich mnohoročných skúseností s prácou s agátovým drevom používame na spájanie len kvalitný nerezový spojovací materiál. Predchádzame tým tomu, aby zo spojov po niekoľkých rokoch začala vytekať hrdza alebo sa spoj zlomil, čo sa môže ľahko stať pri používaní „len“ galvanicky ošetreného alebo pozinkovaného spojovacieho materiálu. Z našej skúsenosti vieme, že iný ako nerezový spojovací materiál v agátovom dreve dlho nevydrží.

 

Ďalšie informácie

Rozmery 450 × 2670 × 400 cm
Dopadová plocha

Potrebná plocha

Veková kategória

Výška pádu