Gumová dlažba (štvorce) z recyklovanej gumy

Dopadová plocha zo štvorcov z recyklovanej gumy (tzv. gumovej dlažba) je cenovo výhodnejšou alternatívou oproti drahšej liatej EPDM ploche. Jej výhodou je nižšia cena a protišmykový povrch. Rozlišujú sa hlavne dva druhy dlažby – NEPROFILOVANÁ a PROFILOVANÁ.

NEPROFILOVANÁ znamená, že zo spodnej strany uvedené štvorce nemajú reliéf (sú hladké). Sú určené priamo na asfaltový alebo betónový povrch. Gumové štvorce sa na uvedený tvrdý povrch dajú nalepiť. Takto môžete vytvoriť funkčnú dopadovú plochu pod herné prvky s výškou pádu do 0,9 m – bez nutnosti rozbíjania uvedeného povrchu.

V prípade vyššej výšky pádu by bolo potrebné použiť štvorce, ktoré sú zo spodnej strany PROFILOVANÉ a položiť ich na štrkové lôžko (tzn. že zo spodnej strany uvedené štvorce majú reliéf, aby lepšie sadli na štrkový povrch). Takto viete vytvoriť dop. plochu pod herné prvky s kritickou výškou pádu až do 2,34m! (gumová dlažba PIN HOLE, s hrúbkou 75mm).

MINIMÁLNE OBJEDNATEĽNÉ MNOŽSTVO JE 50m2. Pre menšie množstvá prosím navštívte predajňu stavebnín – napr. OBI.

V našom katalógu môžete prezerať všetky dostupné produkty s nezobrazenými cenami. Pokiaľ si želáte zobraziť ceny produktov v katalógu, zaregistrujte sa. O vypracovanie cenovej ponuky na mieru môžete požiadať aj bez registrácie. Stačí si pridať vybrané produkty do cenovej ponuky a odoslať ich na naše obchodné oddelenie na definitívne nacenenie.