Kremienok a Chocholúšik

Cena na vyžiadanie

Katalógové číslo: 1.2.2.1 Kategória:

Popis

  • Veková kategória: 3+
  • Maximálny počet používateľov: 15
  • Rozmery produktu: 5 x 4.3 x 3.8
  • Potrebná plocha: 8 x 7.3
  • Výška pádu: <1 m
  • Dopadová plocha: trávnik
  • Hmotnosť: cca 1430 kg

Herná zostava pozostáva z dvoch domčekov s rozmermi 1.2 x 1.2 x 3.8 m a 1.2 x 1.2 x 3.4 m, schodov, rebríka, pevného mostíka, nástupnej ploštiny a laminátovej šmýkačky s výškou 1 m (na požiadanie môže byť použitá nerezová šmýkačka s doplatkom)

Kremienok a Chocholúšik je snáď najobľúbenejším a najviac žiadaným prvkom v našej ponuke. Tak ako aj v uvedenej rozprávke, kde je jeden vyšší a druhý nižší, tento prvok pozostáva z dvoch drevených vežičiek (rôznej výšky) spojených dreveným mostíkom a pripojenou šmýkačkou. Vyznačuje sa svojim rozprávkovým vzhľadom a strieškami vo farbách lienky – čo u detí ešte viac umocňuje predstavivosť a fantáziu. Prvok je vyrobený z tvrdého a odolného agátového dreva.

Výhodou tohto prvku je, že výška podlahy od zeme tu nepresahuje 1m a preto z hľadiska európskych bezpečnostných noriem nie je potrebné vybudovanie tlmiacej dopadovej zóny.

Agátové drevo je tvrdšie ako dubové a je aj odolnejšie voči poveternostným podmienkam. Na rozdiel od lacného smrekového dreva odbelené agátové drevo nevytvára triesky a v exteriéri vydrží až 10 X dlhšie. Na základe našich mnohoročných skúseností s prácou s agátovým drevom používame na spájanie len kvalitný nerezový spojovací materiál. Predchádzame tým tomu, aby zo spojov po niekoľkých rokoch začala vytekať hrdza alebo sa spoj zlomil, čo sa môže ľahko stať pri používaní „len“ galvanicky ošetreného alebo pozinkovaného spojovacieho materiálu. Z našej skúsenosti vieme, že iný ako nerezový spojovací materiál v agátovom dreve dlho nevydrží.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1450 kg