Loď Nemo

Cena na vyžiadanie

Katalógové číslo: NMO-001 Kategórie: ,

Popis

Vitajte na dobrodružnej plavbe! Asi takto by sa začínal príbeh detí nastupujúcich do hernej zostavy Nemo. Nástup na palubu lode kapitána Nema je možný len po pohyblivom drevenom mostíku a len tí, ktorí túto prekážku prekonajú, sa môžu zúčastniť napínavého dobrodružstva. Zostava je vyrobená z odolného odbeleného agátového dreva. Do podpalubia lode je možné vojsť cez viacero otvorov na oboch stranách lode. Na vonkajšej strane lode je umiestnených niekoľko lezeckých prvkov, ktoré majú v deťoch podnietiť predstavu, že udržať sa na boku plávajúcej lode, nie je vôbec jednoduché.

Nechýba ani reťazový systém spúšťania vedra z paluby, pomocou ktorého si deti môžu skúsiť, aké to je vytiahnuť z mora na palubu vedro vody (teda štrku 🙂

Nechýba ani poistka pred pirátmi vo forme šmýkačky (v zadnej časti lode), po ktorej je možné v prípade nebezpečenstva loď rýchle opustiť. Tak čo, pridáte sa aj vy?

Agátové drevo je tvrdšie ako dubové a je aj odolnejšie voči poveternostným podmienkam. Na rozdiel od lacného smrekového dreva odbelené agátové drevo nevytvára triesky a v exteriéri vydrží až 10 X dlhšie. Na základe našich mnohoročných skúseností s prácou s agátovým drevom používame na spájanie len kvalitný nerezový spojovací materiál. Predchádzame tým tomu, aby zo spojov po niekoľkých rokoch začala vytekať hrdza alebo sa spoj zlomil, čo sa môže ľahko stať pri používaní „len“ galvanicky ošetreného alebo pozinkovaného spojovacieho materiálu. Z našej skúsenosti vieme, že iný ako nerezový spojovací materiál v agátovom dreve dlho nevydrží.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2000 kg
Rozmery 775 × 425 × 340 cm
Dopadová plocha

Potrebná plocha

Veková kategória

Výška pádu