Zámocký Lucifuk

Cena na vyžiadanie

Katalógové číslo: 1.3.5 Kategória:

Popis

  • Veková kategória: 5+
  • Maximálny počet používateľov: 27
  • Rozmery produktu: 11 x 6.4 x 3.7 m
  • Potrebná plocha: 14 x 9.4 m
  • Výška pádu: 1.5 m
  • Dopadová plocha: 98 m2
  • Hmotnosť: cca 2100 kg

Herná zostava pozostáva z veže s platformou vo výške 1.5 a špeciálnou krivou strechou, dvoch veží s platformou vo výške 1 m bez strechy, opevnenia s dekoratívnymi vežičkami, okien s mrežami, 2D vyrezávanými mečmi, erbom a sekerami, šmýkačky s výškou 1.5 a dvoch šmýkačiek s výškou 1 m (na požiadanie môžu byť použité aj nerezové šmýkačky s doplatkom)

Prvok Lucifuk je vyrobený z tvrdého, odolného agátového dreva. Pozostáva zo stredovej veže s dvoma bočnými plošinami a tromi šmýkačkami (dve sú zo zadnej strany a jedna z prednej strany prvku). Prvok je na prednej strane ozdobený drobnými, ale dôležitými dekoráciami, ktoré mu dávajú jedinečný a originálny vzhľad. Nezabudnite si všimnúť rozprávkový tvar vežičiek, ktoré deti ľahko vtiahnu do sveta fantázie. Stredová veža je vnútri dutá a má vstupnú bránu, ktorá umožňuje deťom vliezť dovnútra a cítiť sa v ňom ako v naozajstnom rozprávkovom zámku.

Agátové drevo je tvrdšie ako dubové a je aj odolnejšie voči poveternostným podmienkam. Na rozdiel od lacného smrekového dreva odbelené agátové drevo nevytvára triesky a v exteriéri vydrží až 10 X dlhšie. Na základe našich mnohoročných skúseností s prácou s agátovým drevom používame na spájanie len kvalitný nerezový spojovací materiál. Predchádzame tým tomu, aby zo spojov po niekoľkých rokoch začala vytekať hrdza alebo sa spoj zlomil, čo sa môže ľahko stať pri používaní „len“ galvanicky ošetreného alebo pozinkovaného spojovacieho materiálu. Z našej skúsenosti vieme, že iný ako nerezový spojovací materiál v agátovom dreve dlho nevydrží.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2100 kg