Mrázik

Cena na vyžiadanie

Katalógové číslo: 1.1.1.3 Kategória:

Popis

  • Veková kategória: 3+
  • Maximálny počet používateľov: 25
  • Rozmery produktu: 6.2 x 5 x 3.2 m
  • Potrebná plocha: 9.2 x 8 m
  • Výška pádu: 1 / 1.5 m
  • Dopadová plocha: trávnik / 59 2
  • Hmotnosť: cca 1430 kg

Herná zostava pozostáva z veže s platformou vo výške 1 alebo 1.5 m, balkónu s rozmermi 2.3 x 2.3 m, mostíka s dĺžkou 2.5 m, šplhacej tyče, dreveného rebríka, vyrezávaného kvietku a laminátovej šmýkačky (na požiadanie môže byť použitá nerezová šmýkačka s doplatkom)

Herná zostava Mrázik je postavená z kvalitného odbeleného agátového dreva a pozostáva z hernej veže so šmýkačkou. Výstup na vežu resp. zostup je možný cez násyp zeminy, po drevenom rebríku, po povrazovom rebríku a po lane. Veža v sebe spája prvky vhodné pre menšie ako aj pre väčšie deti.

Vežu je možné doplniť o nerezovú rúru širokého priemeru (tunel) vnútri násypu (kopca), ktorá poskytne Vašim najmenším ďalšie príležitosti na lozenie a skrývanie sa.

Agátové drevo je tvrdšie ako dubové a je aj odolnejšie voči poveternostným podmienkam. Na rozdiel od lacného smrekového dreva odbelené agátové drevo nevytvára triesky a v exteriéri vydrží až 10 X dlhšie. Na základe našich mnohoročných skúseností s prácou s agátovým drevom používame na spájanie len kvalitný nerezový spojovací materiál. Predchádzame tým tomu, aby zo spojov po niekoľkých rokoch začala vytekať hrdza alebo sa spoj zlomil, čo sa môže ľahko stať pri používaní „len“ galvanicky ošetreného alebo pozinkovaného spojovacieho materiálu. Z našej skúsenosti vieme, že iný ako nerezový spojovací materiál v agátovom dreve dlho nevydrží.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1430 kg
Rozmery 600 × 400 × 340 cm
Dopadová plocha

Potrebná plocha

Veková kategória

Výška pádu