Perníková chalúpka

Cena na vyžiadanie

Katalógové číslo: PCH-001 Kategória:

Popis

Vitajte v perníkovej chalúpke! Asi to by povedala ježibaba, keby bola v domčeku. Našťastie, žiadna ježibaba tam nie je, pretože odletela do Tramtárie na stretnutie s ostatnými ježibabami a vráti sa až budúci týždeň. Takže deti, môžete smelo do domčeka vojsť a obzrieť si, ako to tam vyzerá. Domček je vyrobený z odolného odbeleného agátového dreva a je zjednodušenou verziou perníkovej chalúpky. Na únik z domčeka výborne poslúži farebná šmýkačka.

Výhodou tohto prvku je, že výška podlahy od zeme tu nepresahuje 1m a preto z hľadiska európskych bezpečnostných noriem nie je potrebné vybudovanie tlmiacej dopadovej zóny.

Agátové drevo je tvrdšie ako dubové a je aj odolnejšie voči poveternostným podmienkam. Na rozdiel od lacného smrekového dreva odbelené agátové drevo nevytvára triesky a v exteriéri vydrží až 10 X dlhšie. Na základe našich mnohoročných skúseností s prácou s agátovým drevom používame na spájanie len kvalitný nerezový spojovací materiál. Predchádzame tým tomu, aby zo spojov po niekoľkých rokoch začala vytekať hrdza alebo sa spoj zlomil, čo sa môže ľahko stať pri používaní „len“ galvanicky ošetreného alebo pozinkovaného spojovacieho materiálu. Z našej skúsenosti vieme, že iný ako nerezový spojovací materiál v agátovom dreve dlho nevydrží.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 600 kg
Rozmery 300 × 550 × 350 cm
Dopadová plocha

Potrebná plocha

Veková kategória

Výška pádu