Trpaslíci

Cena na vyžiadanie

Katalógové číslo: 1.3.1 Kategória:

Popis

  • Veková kategória: 3+
  • Maximálny počet používateľov: 21
  • Rozmery produktu: 13.6 x 5 x 4 m
  • Potrebná plocha: 16.6 x 8 m
  • Výška pádu: <1 m
  • Dopadová plocha: trávnik
  • Hmotnosť: cca 2300 kg

Zostava Trpaslíci patrí medzi tie rozsiahlejšie v našej ponuke. Pozostáva z: troch rozprávkových vežičiek rôznej výšky vyrobených z tvrdého agátového dreva odolného voči poveternostným podmienkam a spojených do písmena L (rohový uhol je možné upraviť); dvoch pohyblivých lanových mostov; certifikovanej laminátovej šmýkačky, 2 šikmých drevených plošín a malej lavičky na sedenie. Vyrezávané drevené kvietky sú súčasťou ceny zostavy.

Ako dekorácia a doplnky je možné doobjednať nasledovné ručne vyrezávané drevené figúrky z agátového dreva: medveď, muchotrávka, kôň, trpaslík, mačka, drevený traktor s vlečkou a pod.

Prvok má oproti iným prvkom možno vyššiu cenu, ale dôvodom je, že v cene máte 3 drevené veže s „rozprávkovým“ prevedením tvaru strechy všetkých troch vežičiek v tvare čiapky s brmbolcom. Mohli sme urobiť len obyčajnú ihlanovú strechu, ale uznajte – bez toho by to naozaj nebolo ani zďaleka „ono“!

Výhodou tohto prvku je, že výška podlahy od zeme tu nepresahuje 1m a preto z hľadiska európskych bezpečnostných noriem nie je potrebné vybudovanie tlmiacej dopadovej zóny.

Agátové drevo je tvrdšie ako dubové a je aj odolnejšie voči poveternostným podmienkam. Na rozdiel od lacného smrekového dreva odbelené agátové drevo nevytvára triesky a v exteriéri vydrží až 10 X dlhšie. Na základe našich mnohoročných skúseností s prácou s agátovým drevom používame na spájanie len kvalitný nerezový spojovací materiál. Predchádzame tým tomu, aby zo spojov po niekoľkých rokoch začala vytekať hrdza alebo sa spoj zlomil, čo sa môže ľahko stať pri používaní „len“ galvanicky ošetreného alebo pozinkovaného spojovacieho materiálu. Z našej skúsenosti vieme, že iný ako nerezový spojovací materiál v agátovom dreve dlho nevydrží.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2300 kg