Xperiamus

Cena na vyžiadanie

Katalógové číslo: 1.3.2 Kategória:

Popis

  • Veková kategória: 3+
  • Maximálny počet používateľov: 21
  • Rozmery produktu: 10 x 4.7 x 4 m
  • Potrebná plocha: 13 x 7.7 m
  • Výška pádu: <1 m
  • Dopadová plocha: trávnik
  • Hmotnosť: cca 2300 kg

Herná zostava pozostáva z troch veží, lanového mostíka, vyrezávaného názvu ihriska „Xperiamus“, tabule na kreslenie s rozmermi 80 x 100 cm a dvoch laminátových šmýkačiek (na požiadanie môžu byť použité nerezové šmýkačky s doplatkom)

Herná zostava Xperiamus je alternatívnou formou prevedenia zostavy Lucifuk. Pozostáva z hlavnej stredovej veže, bočnej vežičky, bočnej plošiny a zatočenej nerezovej šmýkačky. Bočnú vežičku spája so stredovou pohyblivý drevo-lanový most. Celá zostava je vyrobená z tvrdého a odolného odbeleného agátového dreva.

Pod hlavnou (stredovou) vežou ako aj pod bočnou plošinou sa nachádza dutý priestor pre deti, ktoré sa chcú naplno vžiť do pocitu, že sa nachádzajú vnútri rozprávkového zámku. Všimnite si tvar okien a rozprávkovo nepravidelný tvar strechy, ktorý je síce náročný na ručnú výrobu, ale práve tieto dôležité detaily dodávajú celej stavbe ten pravý rozprávkový charakter.

Agátové drevo je tvrdšie ako dubové a je aj odolnejšie voči poveternostným podmienkam. Na rozdiel od lacného smrekového dreva odbelené agátové drevo nevytvára triesky a v exteriéri vydrží až 10 X dlhšie. Na základe našich mnohoročných skúseností s prácou s agátovým drevom používame na spájanie len kvalitný nerezový spojovací materiál. Predchádzame tým tomu, aby zo spojov po niekoľkých rokoch začala vytekať hrdza alebo sa spoj zlomil, čo sa môže ľahko stať pri používaní „len“ galvanicky ošetreného alebo pozinkovaného spojovacieho materiálu. Z našej skúsenosti vieme, že iný ako nerezový spojovací materiál v agátovom dreve dlho nevydrží.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2500 kg