Architekti a plánovači

Riešenia pre krajinných architektov a plánovačov

Príprava projektov

Máte nápady a projektujete či pripravujete návrhy priestorov na hranie alebo pohyb?

Hľadáte profesionála v oblasti realizácie vašich plánov a projektov? Spoločnosť NAJKRAJŠIE IHRISKÁ spolu s vami vyvíja fungujúce a jedinečné produkty, ktoré sú certifikované na používanie vo verejnom sektore.

Vďaka vašej kreativite a našim skúsenostiam dokážeme spoločne vytvoriť jedinečné herné zostavy a detské ihriská. Veríme, že vďaka skúsenostiam získaným na práci pri zákazkách pre tuzemnských aj zahraničných partnerov sme pre vás tým najlepším partnerom. Máme skúsenosti s dizajnovými, funkčnými aj konštrukčne spoľahlivými riešeniami, ktoré máme preverené dlhodobou praxou.

Kvalita a bezpečnosť

Herné prvky našej spoločnosti zodpovedajú súčasným štandardom a majú príslušné certifikáty. Samozrejme, striktne dodržiavame príslušné bezpečnostné normy. Aktívne sa tiež podieľame na ďalšom vývoji nových herných prvkov pre detské ihriská a fitnes zariadenia. Naše detské ihriská nájdete nie len na Slovensku a v Českej republike, ale aj po celej Európskej únii aj mimo nej.

Kvalitné materiály

Používame iba najkvalitnejšie agátové drevo, ktoré si sami opracovávame a nerezový spojovací materiál

Certifikované prvky

Pri práci dodržujeme najprísnejšie bezpečnostné normy a všetky naše herné prvky majú príslušný certifikát

l

Vaše predstavy

Pri plánovaní si môžete vybrať z našich herných prvkov alebo poslať vlastný 3D model čí návrh detského ihriska, ktorý pre Vás na zákazku vyrobíme