Školy a škôlky

Riešenia pre škôlky, základné a stredné školy

Realizácia pre školské zariadenia

Čas, ktorý naše deti trávia v škole, sa neustále zvyšuje. Školáci na základných a stredných školách majú prirodzene potrebu sa cez prestávky pohybovať a komunikovať. Školský dvor má prvoradý význam. Nie je to len detské ihrisko, ale predovšetkým priestor pre pohyb a stretávanie sa.

Cvičenie pred začatím vyučovania a počas prestávok zvyšuje predovšetkým schopnosť sústrediť sa. NAJKRAJŠIE IHRISKÁ vám pomôžu pri prepracovaní vášho školského dvora tématickým spôsobom zameraným na cieľovú skupinu.

Najmä v prvých ročníkoch je pre väčšinu detí ťažké pochopiť úlohu školy, dodržiavať pravidlá, odložiť si vlastné potreby, ovládnuť svoju impulzívnosť, zamestnať sa jednou vecou dlhšie a sústrediť sa. Na ihrisku by malo byť vytvorených čo najviac možností pohybu. Pohyb je prostriedkom rovnováhy na obnovenie pracovnej schopnosti a schopnosti sústrediť sa. Pohyb sprevádzať a iniciovať sociálne procesy a podporovať kognitívne procesy, okrem toho sa zdôrazňuje integrujúci charakter cvičenia, hry a športu. V konečnom dôsledku môže viac pohybu v škole zlepšiť atmosféru v triede, interakciu medzi študentmi a učiteľmi, a tým aj zdravie učiteľov.

Špeciálne prispôsobené detské ihriská pre škôlky a najmenšie deti nájdete v našom katalógu v sekcii ihriská pre najmenších.

Kvalita a bezpečnosť

Herné prvky našej spoločnosti zodpovedajú súčasným štandardom a majú príslušné certifikáty. Samozrejme, striktne dodržiavame príslušné bezpečnostné normy. Aktívne sa tiež podieľame na ďalšom vývoji nových herných prvkov pre detské ihriská a fitnes zariadenia. Naše detské ihriská nájdete nie len na Slovensku a v Českej republike, ale aj po celej Európskej únii aj mimo nej.

Kvalitné materiály

Používame iba najkvalitnejšie agátové drevo, ktoré si sami opracovávame a nerezový spojovací materiál

Certifikované prvky

Pri práci dodržujeme najprísnejšie bezpečnostné normy a všetky naše herné prvky majú príslušný certifikát

l

Vaše predstavy

Pri plánovaní si môžete vybrať z našich herných prvkov alebo poslať vlastný 3D model čí návrh detského ihriska, ktorý pre Vás na zákazku vyrobíme

Plánovanie projektu

Ako prebieha celý proces, kým sa vyrobí detské ihrisko?

Použité materiály

Aké materiály používame na ihrisko a z čoho sa naše ihriská vyrábajú?

Pravidelná kontrola detských ihrísk

Kontrola bezpečnosti a použiteľnosti detského ihriska

Certifikácia ihrísk

Certifikácia bezpečnosti a použiteľnosti detských ihrísk

Servis

Servis a starostlivosť o detské ihriská

FAQ

Často kladené otázky o našich detských ihriskách