Školy a škôlky

Riešenia pre škôlky, základné a stredné školy

Realizácia pre školské zariadenia

Čas, ktorý naše deti trávia v škole, sa neustále zvyšuje. Školáci na základných a stredných školách majú prirodzene potrebu sa cez prestávky pohybovať a komunikovať. Školský dvor má prvoradý význam. Nie je to len detské ihrisko, ale predovšetkým priestor pre pohyb a stretávanie sa.

Cvičenie pred začatím vyučovania a počas prestávok zvyšuje predovšetkým schopnosť sústrediť sa. NAJKRAJŠIE IHRISKÁ vám pomôžu pri prepracovaní vášho školského dvora tématickým spôsobom zameraným na cieľovú skupinu.

Najmä v prvých ročníkoch je pre väčšinu detí ťažké pochopiť úlohu školy, dodržiavať pravidlá, odložiť si vlastné potreby, ovládnuť svoju impulzívnosť, zamestnať sa jednou vecou dlhšie a sústrediť sa. Na ihrisku by malo byť vytvorených čo najviac možností pohybu. Pohyb je prostriedkom rovnováhy na obnovenie pracovnej schopnosti a schopnosti sústrediť sa. Pohyb sprevádzať a iniciovať sociálne procesy a podporovať kognitívne procesy, okrem toho sa zdôrazňuje integrujúci charakter cvičenia, hry a športu. V konečnom dôsledku môže viac pohybu v škole zlepšiť atmosféru v triede, interakciu medzi študentmi a učiteľmi, a tým aj zdravie učiteľov.

Špeciálne prispôsobené detské ihriská pre škôlky a najmenšie deti nájdete v našom katalógu v sekcii ihriská pre najmenších.

Kvalita a bezpečnosť

Herné prvky našej spoločnosti zodpovedajú súčasným štandardom a majú príslušné certifikáty. Samozrejme, striktne dodržiavame príslušné bezpečnostné normy. Aktívne sa tiež podieľame na ďalšom vývoji nových herných prvkov pre detské ihriská a fitnes zariadenia. Naše detské ihriská nájdete nie len na Slovensku a v Českej republike, ale aj po celej Európskej únii aj mimo nej.

Kvalitné materiály

Používame iba najkvalitnejšie agátové drevo, ktoré si sami opracovávame a nerezový spojovací materiál

Certifikované prvky

Pri práci dodržujeme najprísnejšie bezpečnostné normy a všetky naše herné prvky majú príslušný certifikát

l

Vaše predstavy

Pri plánovaní si môžete vybrať z našich herných prvkov alebo poslať vlastný 3D model čí návrh detského ihriska, ktorý pre Vás na zákazku vyrobíme

Riešenia pre:

Mestá a obce

Riešenia detských ihrísk na mieru pre mestá a obce

Architekti a plánovači

Pripravené riešenia na mieru pre vaše pripravované projekty

Školy a škôlky

Riešenia detských ihrísk ušité na mieru pre školy a škôlky

Hotely a penzióny

Riešenia detských ihrísk pre hotely a penzióny

Plánovanie projektu

Ako prebieha celý proces, kým sa vyrobí detské ihrisko?

Použité materiály

Aké materiály používame na ihrisko a z čoho sa naše ihriská vyrábajú?

Pravidelná kontrola detských ihrísk

Kontrola bezpečnosti a použiteľnosti detského ihriska

Certifikácia ihrísk

Certifikácia bezpečnosti a použiteľnosti detských ihrísk

Servis

Servis a starostlivosť o detské ihriská

FAQ

Často kladené otázky o našich detských ihriskách