Hotely a penzióny

Voľný čas pre deti aj rodičov

Vlastníte hotel alebo penzión a uvažujete ako zabaviť malých návštevníkov počas ich pobytu?

Vytvoriť detské ihrisko pri vašom hoteli alebo penzióne môže byť dobrým ukazovateľom, že vaše zariadenie je „kids friendly“ a zároveň poskytne viac možností trávenia voľného času deťom počas ich pobytu vo vašom zariadení.

Deti sa chcú hýbať, pohyb je pre ne základnou potrebou. Pohyb je prostriedkom rovnováhy na obnovenie pracovnej schopnosti a schopnosti sústrediť sa. Vďaka pohybovým aktivitám na ihrisku budú deti pokojnejšie a tým uspokojíte aj rodičov, ktorí sa budú radi do vášho zariadenia vracať.

V prípade vášho záujmu vám vieme vypracovať projekt na mieru a osadiť ho do prostredia vášho zariadenia alebo si môžete vybrať z množstva herných prvkov v našom katalógu.

Kvalita a bezpečnosť

Herné prvky našej spoločnosti zodpovedajú súčasným štandardom a majú príslušné certifikáty. Samozrejme, striktne dodržiavame príslušné bezpečnostné normy. Aktívne sa tiež podieľame na ďalšom vývoji nových herných prvkov pre detské ihriská a fitnes zariadenia. Naše detské ihriská nájdete nie len na Slovensku a v Českej republike, ale aj po celej Európskej únii aj mimo nej.

Kvalitné materiály

Používame iba najkvalitnejšie agátové drevo, ktoré si sami opracovávame a nerezový spojovací materiál

Certifikované prvky

Pri práci dodržujeme najprísnejšie bezpečnostné normy a všetky naše herné prvky majú príslušný certifikát

Vaše predstavy

Pri plánovaní si môžete vybrať z našich herných prvkov alebo poslať vlastný 3D model čí návrh detského ihriska, ktorý pre Vás na zákazku vyrobíme