Yugo 2 (pre 2 deti na vozíku)

 13,968.58 s DPH

Katalógové číslo: GM0622 Kategórie: ,
Asi sa čudujete, prečo je cena uvedeného kolotoča taká vysoká? Tak tu je vysvetlenie: Kolotoč je určený pre telesne postihnuté deti (na vozíku). Na kolotoči sa môžu voziť 2 osoby na vozíku a súčasne 4 osoby bez vozíka (na dvoch dvojitých sedadlách) - spolu teda 6 osôb naraz. Každá osoba na kolotoči ho môže roztočiť alebo zastaviť pomocou kruhového kruhu v strede kolotoča.
  • Vo vnútri kolotoča je namontovaný špeciálny ochranný systém, ktorý poskytuje najbezpečnejší spôsob použitia produktu.
  • Kolotoč sa nedá roztočiť pri otvorenej vstupnej zábrane. Až po zatvorení zábrany je možné kolotoč posúvať.
  • Zábranu je možné zvnútra (alebo zvonka) otvoriť pomocou červených rukovätí, ktoré sú umiestnené vedľa vstupných brán; Ak niekto počas pohybu kolotoča otvorí zábranu, kolotoč sa automaticky zabrzdí.
  • Vo vnútri kolotoča je namontovaný špeciálny odstredivý brzdový systém, ktorý chráni toto zariadenie, aby sa nehýbalo príliš rýchlo. Ak je rýchlosť točenia príliš vysoká, kolotoč sa z bezpečnostných dôvodov automaticky spomalí na max. dovolenú rotačnú rýchlosť.
Farba konštrukcie je sivá, farba sedadiel čierna, farba brán červená. Kolotoč pre deti na vozíku je vyrobený z pozinkovanej ocele a práškovo ošetrený farbou. Rozmer produktu: 220 x 220 x 79 cm (priemer 220 cm) Potrebná plocha: 620 x 620 cm (priemer 620cm) Výška pádu: 79 cm